FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Alaturati-va echipei noastre

Cariere

Responsabil Achizitii / Bucuresti

Descrierea postului :
  • identifica necesarul de aprovizionare;
  • Identificarea si stabilirea furnizorilor strategici ai companiei;
  • negocieaza contractele cu furnizorii si preturile de achizitie;
  • mentine si dezvolta relatiile cu furnizorii de dispozitive si consumabile medicale si nonmedicale;
  • identifica si stabileste contacte cu furnizorii pentru materiale, echipamente, consumabile, servicii in conformitate cu cerintele companiei;
  • realizeaza analiza comparativa a ofertelor;
  • transmite si gestioneaza comenzile ferme de achizitie de materiale / servicii / aparatura
  • urmareste termenul de livrare al comenzilor si tine legatura cu furnizorii pentru rezolvarea eventualelor probleme aparute;
  • in cadrul activitatii de achizitii actioneaza permanent in scopul reducerii costurilor achizitiilor;
  • realizarea obiectivelor cantitative si calitative ale postului;

Cerinte :
  • minim 3 ani experienta / cunostinte in domeniul achizitiilor de consumabile si a echipamentelor medicale – conditie obligatorie;
  • bune abilitati de comunicare si negociere;
  • buna capacitate de organizare
  • planificare si punctualitate;
  • atentie la detalii
  • cunostinte operare PC -MS Office (Word, Excel);
  • abilitatea de a rezolva sarcini multiple cu termene limita;

Beneficii :

Trimiteti CV insotit de scrisoare de intentie la email : cariere@romar.ro